System opieki zdrowotnej…

System opieki zdrowotnej oparty jest na niepoprawnym równaniu biologicznym… Program Nowa Komórka to koryguje…

– Albina J. Fabiani –

CZĘŚĆ 1

Jeśli chodzi o jedzenie, robi się to w rozpaczliwie ograniczony sposób… Głównym błędem popełnianym przez dietetyków i inne osoby zajmujące się żywieniem jest to, że postrzegają żywność jako białko, węglowodany i tylko tłuszcz, a lekarze nie.

Dotyczy to wszystkich „diet”, o których słyszymy, czytamy i oglądamy w telewizji lub innych źródłach masowego rażenia. Nie ma nikogo, kto pokazałby mi książkę o biochemii, która mówi, że wewnętrzna błona mitochondriów komórkowych jest zbudowana z białek, węglowodanów i tłuszczów! Jedyne, co znajdziemy w tych książkach, to proces o nazwie: Łańcuch transportu elektronów. Oznacza to wiele rzeczy, ale ważne jest, aby zrozumieć tutaj, że jedzenie (podobnie jak ludzie) to w zasadzie elektrony, więcej znajdziesz tutaj: Ciało Ludzkie Jest Elektrownią Atomową

ELEKTRONY

W 1922 roku Einstein zdobył Nagrodę Nobla za odkrycie o nazwie – efekt fotoelektryczny! Co to jest Światło? Oddziałuje tylko z elektronami, nie może oddziaływać z protonami ani neutronami. Tak programuje się elektrony, to ich praca !!!! Trochę się tu komplikuje, ale postaraj się podążać za podstawową myślą.
Biologia człowieka wykorzystuje również ten mechanizm do „odczytu” światła. Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak ludzkie oko zamienia je w DC, śledź nas tutaj na naszym blogu oraz na stronie FB (wkrótce opublikuję na ten temat artykuł).
Wróćmy jeszcze do jedzenia:
Wszystkie pokarmy są elektronami. Wszystkie elektrony wszędzie we wszechświecie i wszystkie „odżywcze” elektrony. Bez względu na to, czy są one niskowęglowodanowe, bogate w tłuszcz lub białko.

Czy wszystkie elektrony są identyczne? Co je wyróżnia w procesie zwanym życiem? Światło, które wypełnia te elektrony. I inna właściwość biologiczna: mitochondria komórkowe są zaprojektowane do odszyfrowania tego złożonego szyfru świetlnego.
Światowej sławy „Smart” Heads of the World mówi tobie, że cały czas się starzejesz: węglowodany są złe, przez węglowodany przybierasz na wadze, każdy musi być na diecie ketogennej i innych podobnych. Węglowodany nie są ani dobre, ani złe. Po prostu działają, podobnie jak białka i tłuszcze.
Co to są tłuszcze (na przykład dieta ketonowa)? Tłuszcz jest wiązką protonów i nie powoduje otyłości, ani niedoborów węglowodanów. Problem z otyłością i wszystkimi jej powikłaniami zdrowotnymi polega na tym, że albo mamy bardzo mało elektronów, albo zbyt wiele protonów. Choroba jest w zasadzie zepsutym obwodem elektrycznym.

Powrót do komórek i ich mitochondriów!

Jesteśmy dosłownie zbudowani z trylionów komórek, a nasze DNA jest zaprogramowane tak, aby zasadniczo zamieniać światło słoneczne w prąd stały. Same mitochondria są czujnikiem środowiskowym w cytoplazmie komórki, to znaczy, unoszą się w sobie w morzu wody komórkowej. Każda roślina na planecie, każde zwierzę na planecie w rzeczywistości wszystkie żywe stworzenia, wykorzystują prąd stały do regeneracji (uzdrowienia).

Niestety powyższy proces został całkowicie pominięty w książkach od biochemii! Niestety książki biochemiczne podkreślają zawartość białka (w produkcji ATP), a dokładniej po ekstrakcji „wody” mitochondrialnej. Co oznacza, że każde równanie biochemiczne jest nieprawidłowe. Niestety daje nam to błędną naukę.

Prawda, która pozostaje nieznana, polega na tym, że białka komórkowe nie działają w ten sam sposób, kiedy są odwodnione, w porównaniu do tego, kiedy są uwodnione (z omawianą wodą mitochondrialną). Znów wróciliśmy do „wody”. Która jest również elektrolitem. Bez niej nie może funkcjonować system elektryczny. Tutaj nie chodzi o magnez kupowany w aptece (dużo pisałem o „wodzie” – czytaj artykuły na blogu).

Odpowiednie nawodnienie zależy od węglowodanów. Kiedy po raz pierwszy wyszłam z powyższymi poglądami, byłam traktowana jak heretyk. Teraz cytują mnie w pracach naukowych. A tymczasem, wraz z Markiem, przekroczyliśmy pewną barierę i wyszliśmy na świat. Program udowodnił poprzez swoje wyniki, że działa. Działa, ponieważ opiera się na prawach biologicznych, używając protokołu termogenicznego, bez którego życie nie jest możliwe! Formuła Życia jest zamknięta w błonie komórkowej.

CZĘŚĆ 2

Wyjaśniłam już, że ludzkie ciało jest baterią i jak nie nauczymy się traktować go jako bateria, będzie trudno osiągnąć prawdziwe zdrowie i będzie trudno/nie będzie można nauczyć się leczyć i regenerować każdej choroby! Podczas programu wyjaśniam ten proces bardziej szczegółowo, a teraz spróbuję to zrobić również tutaj.

Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz jest bateria o wysokim naładowaniu. Niski poziom naładowania baterii (jaki występuje u większość osób) nie będzie działać! Aby zilustrować mój punkt widzenia, wyobraźmy sobie razem samochód i akumulator. Samochód ma 15 lat i zawsze zapalał się płynnie. Wkładasz klucz, włączasz go i zapala się. Dziś jednak przekręcasz kluczyk i… nie świeci. Pierwszą rzeczą, którą robisz, jest sprawdzenie baterii, a po zdjęciu pokrywy widać, że w baterii nie ma kropli wody. Napełniasz go wodą destylowaną i przekręcasz zapłon ponownie, ale…. nadal nie świeci.
Natychmiast stosujesz kolejną sztuczkę, którą znasz: kable rozruchowe i ruszasz! Tak, ale… i to już nie działa! A to już oznacza, że bateria jest całkowicie wyczerpana i nie można jej już naładować. Musisz kupić nową.

Istnieją 3 główne rodzaje prądów na Ziemi, z których jeden używany jest przez kierowcę do naprawy akumulatora samochodu: ten metaliczny prąd stały. Jednak życie nie wykorzystuje tego rodzaju energii elektrycznej. Drugi rodzaj prądu to jonowy…, którego życie także nie wykorzystuje. Życie wykorzystuje trzeci rodzaj prądu stałego. Prądy półprzewodnikowe działają w drucie inaczej niż metal. Niskie temperatury blokują prądy metali i jonów, natomiast zimno zwiększa prądy półprzewodnikowe. Co zatem pozwala na wykorzystanie prądu stałego w półprzewodnikach?

Krytycznym składnikiem baterii ssaków jest DHA. Współdziałająca DHA i woda tworzą baterię biologiczną. Ta bateria biologiczna nadaje komórkom iskrę życia. Jeśli masz niski poziom jednego lub drugiego (wody lub DHA), ciało nadal działa, ale nie na pełnej mocy. Nazywa się to niskim stanem redoks. Niski poziom redoks związany jest ze wszystkimi chorobami i zaburzeniami czynności narządów.

Jak działa ta analogia w twoich komórkach?

Jeśli jesteś odwodniony (nie mówimy tu jednak o nawodnieniu wodą pitną lub odwodnieniu, ponieważ nie pijesz wody), bateria również nie będzie działać maksymalnie. Co to jest metalowe ogniwo w „baterii ciała”? Nie jest to ciecz metalowa ani jonowa, ponieważ ma wodę i metal w akumulatorze samochodu.
Jeśli jednak zarówno (woda, jak i DHA) działają w tobie optymalnie, możesz robić niesamowite rzeczy, ponieważ generujesz duże prądy półprzewodnikowe z DHA, które dostają się do wody w tobie. Stamtąd są dystrybuowane w bardzo interesujący sposób. Każde ogniwo (które jest również akumulatorem/baterią) może wykonać wiele pracy, gdy jest naładowane i utrzymuje prąd. Rozcieńczone akumulatory nie mogą działać jak szwajcarskie zegarki. Wiesz, że zegary, które wyczerpują się przy niskim zużyciu baterii, działają wolniej. Koniec analogii.

Twoje oko jest fotokomórką (dla ułatwienia), która jest zasilana prądem stałym, który tworzy się w receptorach melanopsyny w oku. Gdy bateria jest słaba, omawiana fotokomórka nie może działać szybciej niż cienka bateria twojego ciała (podobnie do szwajcarskiego zegarka). Słabo naładowane zegary działają wolno i nieodpowiednio! Kiedy zegar w oku, zasilany przez fotokomórkę oka, jest wolny, przechodzisz do wielu poważnych problemów zdrowotnych, ponieważ cały system się trzęsie.

Czy po wyczerpaniu zastanawiasz się, jak się czuje bateria, gdy odprowadza prąd do nieprzewodnika? Powinieneś, ponieważ jest to przyczyną tak zwanego zmęczenia i stresu.
Jak działa żarówka latarki? Z bateriami… Najpierw musimy przetestować baterię, aby sprawdzić, czy jest w niej roztwór alkaliczny. Podłączamy dwa przewody do dodatniego i ujemnego końca i łączymy je żarówką. Im jaśniejsza żarówka, tym silniejsza bateria. To nie jest trudne do zrozumienia, prawda?

Więc co skutecznie uruchamia baterię życia? Słońce i pole magnetyczne Ziemi o różnych porach dnia. Kiedy jest jasno, słońce jest “kablem rozruchowym” twoich komórek.

Co to jest wskaźnik żywotności baterii? Jaka jest twoja żarówka?

Poziom siarczanu – witaminy D3 pokazuje nam, jak silny lub słaby jest twój prąd stały. Istnieje bezpośredni związek między kością, a prądem stałym w mózgu z morfogenicznego białka kości zwanego stopą. Dlatego osteopenia i osteoporoza są najłatwiejszymi i klinicznymi objawami złej baterii rozwijającej się w … Twojej czaszce.

Z reguły oczekujemy, że wynik opisanego powyżej złego obwodu pojawi się najpierw w ludzkim szkielecie.

Prąd ogniwa jest mierzony za pomocą amperów, a impuls tego prądu jest również znany z siły elektromotorycznej, mierzonej w woltach. To jest delta psi w naszej błonie mitochondrialnej. Jest bezpośrednio podłączony do zasilania prądem stałym. Im wyższa szerokość geograficzna Ziemi, tym więcej DHA musi utrzymywać wysoki prąd stały, ponieważ traci się energię z promieniowania słonecznego. Jest to główny powód, dla którego wiele osób z chorobami autoimmunologicznymi ma obniżony poziom witaminy D3 i niski potencjał redukcji w komórkach.

Prąd stały jest krytycznie związany ze zdolnością do generowania wzrostu i regeneracji we wszystkich żywych tkankach w królestwie roślin i zwierząt. Nie jest to łatwe do wyjaśnienia zarówno w typowym ludzkim modelu liniowym, ani nie jest łatwe do zrozumienia. Nadchodzi Program NuCellTM, który ułatwił złożoność rzeczy bez konieczności ich rozumienia … . Możesz zacząć właściwie czytać twoje ulubione słowo “Wieczność

Nadchodzi CZĘŚĆ 3 !!!! Bądźcie uważni.

Ze szczerymi życzeniami zdrowia
Albina i zespół

Udostępnij