Rejestracja do uczestnictwa i szczegóły programu:

 

Program 2020 – Polska

  • 19-23 kwietnia

Program 2020 – Bułgaria

  • 17-23 lutego  – zapisy do 17.01.2020
  • 25-31 maja – zapisy do 25.04.2020

 

Liczba miejsc jest zawsze ograniczona !!!

 

 

Dodatkowe informacje o programie:

 

Program Nowa Komórka przebiega w trzech fazach:

FAZA 1

Po zapisaniu się do Programu NuCell™ otrzymasz odpowiednią wiedzę o Programie oraz szczegółową instrukcję dotyczącą wdrożenia pierwszej jego fazy, która jest łatwa i nie wymaga zasadniczej zmiany Twojego stylu życie. Poprzez wyeliminowanie niektórych składników żywnościowych ze swojej diety staniesz się gotowy do przyjęcia opatentowanych kropli, które są głównym celem Programu.

FAZA 2

Spędzamy ją razem i podczas tego tygodnia zajmujemy się zasadniczą częścią Programu, czyli procesem wymiany elektrolitu w biologicznym fizycznym ciele. Ma ona na celu odnowić komórki i przywrócić upragnione środowisko alkaliczne poprzez nową krew i tkankę. A ponieważ komórki, z których człowiek jest stworzony, są Gospodarzami ciała. podczas programu nauczysz się ich nowego sposobu zachowania się. Program radzi sobie z tym wszystkim kompleksowo.

FAZA 3

Faza wsparcia. Otrzymasz specjalne materiały ze szczegółowymi instrukcjami i zaleceniami, jak kontynuować i zachować już uzyskane rezultaty oraz jak pogłębić proces odmładzania ciała. Wskazówki, te będą łatwe w wykonaniu i będzie mógł je zastosować każdy! Żeby uzyskać jak najlepsze rezultaty wskazane jest, aby utrzymywać te fazę przez pewien okres w których całkowicie się odnowi krew, a dzięki temu powstanie proces całkowitego odnawiania się ciała na tle komórkowym.

Realizacja tego etapu nie wymaga znaczących zmian w Twoim życiu, ale jest bardzo ważna i doprowadzi Cię do wyeliminowania nawarstwionych odpadów mikotoksycznych gromadzonych przez całe życie sprawiających, że jakościowe życie komórek stało się niemożliwe!!! Jest to również faza, podczas której ciało aktywnie zastępuje stare płyny komórkowe i międzykomórkowe, co jest też powodem dla niewłaściwego zachowania się komórek.

 

Kilka faktów:  skóra zostaje całkowicie odnowiona przez dwa tygodnie; 120 dni potrzebne są dla zupełnego odnowienia krwi; za oszałamiające 60 dni mamy całkowicie nową substancje mózgową… 90 dni potrzebne są na nowy szkielet oraz wiele więcej rzeczy!!!

 

Jeszcze jeden dodatkowy zadziwiający fakt:

Materiał komórkowy ludzkiego DNA możemy zmodyfikować w ciągu 45 dni, niestety zmiany te nie mogą następować wskutek dobrych życzeń typu “Daj Panie zdrowia”…

 

Czego możemy się spodziewać dzięki Programowi Nowa Komórka?

 

Zupełne zdrowie na poziomie komórkowym, korzystając z wrodzonych właściwości komórek samoregulacji, nowoodbudowania i zastąpienia się stosując głęboko schowane kody informacyjne zapisane na poziomie DNA. Zatrzymanie procesu starzenia i w wielu przypadkach nawet odwrócenie procesu starzenia, czyli odmłodzenie.  Eliminacja chorób autoimmunologicznych oraz bezwzględna zmiana znaczenia terminu “choroba nieuleczalna”…

 

Dla kogo przydatny jest program “Nowa komórka”…?

Dla każdego, kto chce kierować swoim ciałem, a nie być kierowanym przez nie!!! Głównie dla osób z „nierozwiązanymi problemami zdrowotnymi”… dla tych ludzi, którzy w ostatnich latach przechodzili już po ścieżce medycznej…   dla tych, kto jest już w statystyce oraz dla tych, kto nie chce się tam dostać …

Dla ludzi, którzy chorobom związanym z „wiekiem” wolą prewencyjny wariant…  dla tych, kto chce żyć zdrowo … zatrzymać młodość !!!

Cena programu:

Cena zawiera sześciodniowy pobyt w Hisarze: zakwaterowanie, wyżywienie, wykłady, krople.

 

>> REJESTRACJA DO PROGRAMU <<

 

“Ukończyłam program “Nowe Ciało” we wrześniu 2014 r…. i nadal tracę na wadze. Po prostu nie mogę w to uwierzyć. Polecam bardzo. Albinia dokładnie wie, co robi. Program działa. Albina i Megi to osoby niesamowite.”

– I. Petrowa
Stara Zagora

 

“Co mogę powiedzieć… zaczęłam sceptycznie nastawiona, a teraz zadaję pytanie, gdzie będzie się odbywały następny cykl Programu Nowa Komórka dla tego, żeby zaświadczyć…  Nie tylko czuję się niesamowicie, ale także obecnie zmieniam się… fizycznie.”

– L. Wasilewa
Michajłowgrad

 

“Próbowałam wszystkiego:  kremy, diety, pigułki, programy fitness, detoksykacja, „uzdrawiający głód” i tak dalej, nie wierzyłam już, że jest to możliwe… ale, TAK… śmiało mogę powiedzieć, że ten Program zmienił nie tylko moje ciało, ale moje życie też. Dziękuję.”

– P. Michajłowa
Ruse

 

 

Udostępnij