Program Nowe ciało

Program „Nowe Ciało” zapewnia szybką i zdrową utratę masy ciała, koncentrując się na zanikaniu nagromadzonych w ciele złogów tłuszczowych. Za pomocą przekodowania ciała osiągnięte wyniki są trwałe i niezwiązane z deprywacją.

Czytaj więcej

Przygotuj swoje ciało do sezonu bikini…

Czas już na morze i bikini, ale Tobie brakuje samopoczucia, by je założyć?

 

Ty zasługujesz na siebie…

 

Czas skończyć z dietami, które nie dają upragnionych rezultatów i z liczeniem kalorii…  Diety nie działają!!!

Stań się Architektem swojego ciała

 

To takie proste! Program „Nowe Ciało” sprawi, że odłożysz na bok dotychczasowe pomysły dietetyczne, a przyczyny “zbyt wysokiej masy ciała” zostaną zlikwidowane.

 

Dzięki Programowi “Nowe ciało” możesz schudnąć, odjąć sobie lat oraz zmienić stan swojego zdrowia… – TAKIE TRZY W JEDNYM !!!

 

Program „Nowe Ciało” jest Programem bez  analogu na całym Świecie.  Jest on stworzony przez międzynarodową ekspertkę w dziedzinie epigenetyki i naturalnej przebudowy ciała Panią Albinę Fabiani. Program oferuje działające oraz innowacyjne podejście do odbudowy ciała. Ciała idealnego dla każdego.

Dzięki temu unikalnemu Programowi, Ty możesz pozbyć się zbędnych kilogramów i uwolnić własny organizm od toksyn będących faktycznie główną przyczyną nagromadzenia zbędnych kilogramów.

„Nowe Ciało” nie tylko pomoże Ci schudnąć, ale także poprawić swoje zdrowie, ogólne samopoczucie oraz osiągnąć ogólną regenerację organizmu na poziomie komórkowym.

 

Czego można się spodziewać po programie “Nowe ciało”:

Nasz slogan:  “Szczuplej i młodniej, bez głodowania”

 • Znacznej utraty wagi – tkanki tłuszczowej, a nie masy mięśniowej !!!!!!
 • Rozruszania naturalnego własnego mechanizmu organizmu dążącego do osiągnięcia i utrzymania optymalnej wagi ciała. Jest to proces, który trwa również po zakończeniu programu.
 • Właściwej postawy i płaskiego brzucha.
 • Całkowitego odmłodzenia ciała.
 • Błyszczącej, jędrnej i witalnej skóry.
 • Rozpromienionych oczu.
 • Stabilności emocjonalnej.
 • Poczucie pełnowartościowości.
 • Większej energii.
 • Zwiększonej koncentracja i skupienia.
 • Wzmocnionego układu odpornościowego.
 • Znaczącej poprawy trawienia.
 • Poprawy jakości snu.
 • Lepszych nawyków żywieniowych (zaprzestanie skłonności do przejadania się).
 • Stabilizacji cukru we krwi.

 

Program “Nowe ciało” jest spersonalizowany dla każdego uczestnika indywidualnie i składa się z trzech etapów:  

 • Przygotowawczego
 • Wykonawczego 
 • Wspierającego – według osobistego wyboru

 

 

Program Nowa komórka

Głównym celem programu „Nowa Komórka” jest zapewnienie optymalnego środowiska dla utworzenia nowych zdrowych komórek. Osiągnięcie obecności takiego środowiska prowadzi do całkowitej regeneracji tkanek wszystkich narządów, zachęcając tym samym ciało do odmłodzenia się.

Czytaj więcej

Mówiąc o różnych substancjach w przestworach wewnątrzkomórkowych oraz międzykomórkowych, musimy zdawać sobie sprawę, że chodzi o wewnętrzne środowisko płynne…

Nieoptymalny stan tego ciekłego środowiska prowadzi do przylegania do siebie komórek, uniemożliwiając w ten sposób prawidłowy przepływ niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu procesów elektrycznych.

Prawidłowe funkcjonowanie wszystkich narządów jest możliwe dzięki płynnemu przebiegowi wszystkich procesów fizjologicznych zachodzących w organizmie, różnych typów i struktur substancji, które bezpośrednio w tych procesach uczestniczą bądź przyczyniają się do ich prawidłowego funkcjonowania.

Organizm ludzki jest otwartym systemem, w którym nieustannie przebiega wymiana substancji, energii i informacji z otoczeniem. Jest on w taki sposób uporządkowany, ze jest w stanie tolerować fluktuacje wartości różnych substancji w swoich komórkach i płynach ustrojowych w pewnym zakresie. Utrzymuje się w nim względnie stały stan zwany homeostazą.

Każde (nawet minimalne) odchylenie od tej dynamicznej równowagi nieuchronnie wywołuje reakcje chemiczne w celu osiągnięcia równowagi i przywrócenia normalnych poziomów oraz korelacji między poszczególnymi substancjami chemicznymi.

Ma to szczególne znaczenie dla płynów biologicznych w ciele (zarówno komórkowych, jak i wewnątrzkomórkowych). Kiedy w tym właśnie płynie, o którym mowa, nie można osiągnąć „zaprogramowanej” równowagi, mamy do czynienia z tzw. “starzeniem” organizmu. Stan ten prowadzi również do wszelkich zagrożeń zdrowotnych, które są powiązane z wiekiem chronologicznym ciała.

Efekty te są wyraźnie wyrażone (w postaci zmian strukturalnych i funkcjonalnych w komórkach) i prowadzą do rozwoju warunków uniemożliwiających podtrzymywanie optymalnego poziomu zdrowia. Mogą nawet prowadzić do zgonu.

Udostępnij