Program NuCell™ Nowa Komórka

Program Nowa Komórka – czego się spodziewać?

Program Nowa Komórka

Program Nowa Komórka działa jako metoda usuwania chorych, słabych i „bezużytecznych” komórek organizmu, a także szkodliwych toksycznych produktów odpadowych tych komórek, włącznie z pasożytami wewnątrzkomórkowymi. Bardzo ważne jest, aby nasze ciało było uwolnione od nich, tak aby nie miały wystarczająco dużo czasu na rozmnażanie się wewnątrz Nas.  Większość ludzi kojarzy pasożyty z tak zwanymi „robakami jelitowymi”, nie wiedząc nawet, że większa część pasożytów jest niewidoczna dla ludzkiego oka i żyje w przestrzeni międzykomórkowej.

Komórki mnożą się poprzez dzielenie. Nowe komórki utworzone przez podział tych chorych komórek powoduje, że są one również takie słabe i uszkodzone, jak ich komórki macierzyste.  Dzięki programowi „Nowa Komórka” reprodukowane pozostają tylko zdrowe i trwałe komórki. Dzięki temu, że Program ma bardzo korzystny wpływ również na skład włókien komórkowych.  Korzyść z udziału w Programie opiera się na utworzeniu zasobów w celu poprawy ciała fizycznego. Czy to brzmi jak sposób na odmłodzenie i osiągnięcie długowieczności?  Mam nadzieję, że tak, ponieważ właśnie po to prostu jest!

– Program Nowa Komórka –

 PRZYWRÓCENIE I ODNOWIENIE KOMÓREK GWARANTUJE ODMŁODZENIE ORGANIZMU! 

Program Nowa Komórka eliminuje “błędy” w pracy komórek, korygując w ten sposób pierwotne przyczyny “starzenia”!  Program wspiera odzyskiwanie chromosomów niosących DNA i RNA, ponieważ w ten sposób komórki zaczynają ponownie syntetyzować “prawidłowe” włókna, o czy mówiono wyżej.  Program pozwala ciału pracować w warunkach doskonałej wymiany elektromagnetycznej.

Istnieje również kwestia tak zwanej “ciężkiej” lub “martwej” wody, która pozostaje w tkankach.  Naukowcy wykazali, że zanim rozwinęły się objawy starzenia = choroba, w organizmie człowieka rozwijają się lokalne ogniska chorób i tzw.  “martwa” woda – tj. niewłaściwie ustrukturyzowana woda.  Nazywają je strefami “patologicznymi”.  Te patologiczne strefy są pewnym rodzajem “bagna” w pięknym lesie ludzkiego ciała.  Te “bagna” nieuchronnie prowadzą do osłabienia układu odpornościowego i narządów wewnętrznych, powodując w ten sposób starzenie. Program Nowa Komórka te “bagna” drenuje.

Program Nowa komórka pozwala organizmowi pozbyć się toksyn

Program Nowa Komórka aktywuje i dostosowuje genetycznie zaprogramowaną intuitywność organizmu w odniesieniu do wielu różnych mechanizmów biologicznych. Program Nowa komórka pozwala organizmowi pozbyć się toksyn nie tylko własnej produkcji, ale też toksyn pochodzących ze środowiska zewnętrznego, takich jak rozpuszczalniki i chemikalia przemysłowe, zanieczyszczenia z atmosfery, zanieczyszczone wody, pestycydy itp.  

Program uwalnia organizm z toksycznych związków, takich jak kwas moczowy, mocznik, kreatynina. Substancje te nie powinny krążyć we krwi, ponieważ mogłoby to doprowadzić do szybkiego zatrucia i śmierci. Dlatego toksyny te osadzane zostają w tkankach – najpierw w tkance łącznej, następnie w tkance tłuszczowej, w mięśniach i kościach.  Tak więc w praktyce występuje powolne zatrucie organizmu i starzenie się.

Program Nowa komórka daje odmładzające efekty

Program Nowa Komórka przynosi jak najbardziej odmładzające efekty.  Komórki, które zachorowały, zmutowały lub osłabły, nie przeżywają warunków biologicznych podczas wykonania programu.  Pozostałe komórki charakteryzują się skutecznością inżynierii genetycznej.  Woda metaboliczna (woda ustrukturyzowana) wytwarzana przez żywe komórki jest produktem ubocznym metabolizmu oksydacyjnego.  Komórki, które nie uległy zniszczeniu, zachowują zdolność syntezy takiej wody metabolicznej, która jest bezwarunkowo konieczna do prawidłowego funkcjonowania tych komórek.

Po uruchomieniu Programu ciało działa w trybie Przywracania i Odmładzania. W bardzo szybkim czasie procesy te stają się widoczne.  Przyjaciele i krewni ludzi, którzy przeszli przez ten Program, wciąż pozostają zdumieni transformacjami i młodością, która z nich emanuje.

Efekty Programu Nowa Komórka:

– Program Nowa Komórka usuwa chore, nieprawidłowo funkcjonujące komórki, a tym samym budzi zdolność organizmu do tworzenia własnej wody metabolicznej.  Ciało nie może przetrwać długo bez wody strukturyzowanej, dlatego konieczne jest, abyśmy przywrócili jego zdolność do produkcji tej wody.

– Program Nowa Komórka jest skuteczny dlatego też, że zmusza organizm do dbania o samego sobie, o swoje pokłady tłuszczowe i toksyczne oraz dostosowuje struktury tych ostatnich.

Jest to mechanizm, dzięki któremu tkanki odmładzają się/regenerują. Program Nowa Komórka jest uniwersalny i działa dla każdego, niezależnie od własnych poglądów/przekonań danej osoby.  

Oczywiście, Program Nowa Komórka ma również niesamowity efekt jeśli chodzi o zapobieganie.

 

PROGRAM NIE ZAJMUJE SIĘ „LECZENIEM” STAROŚCI ALE USUNIĘCIEM PRZYCZYN POWODUJĄCYCH STARZENIE SIĘ…  WIĘC TO JEST PROGRAM ODMŁADZAJĄCY…

 

“Program Nowa Komórka – czego się spodziewać?”
Albina Fabiani
Nucell Polska

Udostępnij