Pielęgnacja guza?

Pielęgnacja guza ..? Tak to wygląda !!!

Pielęgnacja guzaCzy wiesz, że przewlekłe zapalenie i powiązane choroby są przyczyną raka w późniejszym wieku?

Oficjalnie ten link został niedawno zademonstrowany (na początku 2019 r.) Przez Ameri A.… a w Programie osobiście powtarzam to przez 12 lat !!!

Proces przewlekłej choroby – rak jest wywoływany przez gen IL 33 poprzez przejście z odporności tłumiącej nowotwór na przewlekły nowotwór, który stymuluje zapalenie poprzez regulacyjny mechanizm zależny od T. Co w prostym języku oznacza wirowanie.   Pierwszą oznaką sukcesu w leczeniu raka jest zmniejszenie przewlekłego stanu zapalnego, zmniejszenie lub zniknięcie spowodowanego przez nie bólu oraz normalizacja / redukcja markerów nowotworowych. Niestety często oficjalna droga leczenia nie zwraca uwagi na czynnik przewlekłego stanu zapalnego, podczas gdy program NuCellTM najpierw zajmuje się eliminacją jego (poprzez opatentowane przez Program NuCellTM krople).

Różnica między kroplami NuCellTM, a wszystkimi innymi lekami przeciwnowotworowymi/chemią polega na tym, jak one wchodzą w interakcje z ciałem. Leki stosowane na całym świecie w walce z rakiem, takie jak: atorwastatyna, eweolimus, syrolimus i inne są metabolizowane przez p450 3A4 (reakcje enzymatyczne), podczas gdy krople NuCellTM wykorzystują inną drogę metabolizmu poprzez p450 2C19.

* Przypominam, że tutaj staram się wyjaśnić to osobom, które nie ukończyły Oxfordu !!!

Inną rzeczą, która odróżnia metody Programu od innych metod, jest to, że Program postrzega raka jako sumę chorób ciała, a nie pojedynczą chorobę !!! Komórki rakowe rosną, rosną i… rosną. One także „przenoszą” / dają przeżuty. Jeśli im się nie zapobiegnie, stają się wieczne i nie umierają, dopóki nie pochłoną żywiciela. Co oznacza dla niego również śmierć !!! Niestety mgła wokół „wartości odżywczych” jest duża i bardzo zagmatwana. Jak dotąd nie spotkałam osoby ani systemu, który zrozumiałby, co to znaczy na poziomie biologicznym i fizjologicznym !!! Niestety, kiedy mamy raka, cokolwiek jemy, je on też !!!

Metody Programu Komórkowego NuCellTM są uniwersalne i potwierdzone wynikami klinicznymi.   Apeluję do ciebie, aby nie dopuścić do przewlekłego stanu zapalnego i chorób autoimmunologicznych. Aby on podbić twoje ciało !!! Każdy czas jest idealny, aby zacząć, odpowiednio zadbać o ciało w których żyjesz !!!

Zespół Programu życzy Ci Najlepszego Zdrowia, reszta jest względna !!!

Pielęgnacja guza ..? Tak to wygląda!!!

Nucell Polska

Udostępnij