– Nucell Polska –

Albina J. Fabiani
Autor programu „Nowa Komórka”

Od 15 lat zajmuje się Ona rehabilitacją początkowej funkcji komórek w ciele i jest autorką jedynego na całym świecie Programu Nowa Komórka, który jest również Jej znakiem firmowym. Pracowała ze znanymi osobami z Hollywood, a jej Programy odbywają się tylko dwa razy w roku w Cape Town i we Włoszech, a od 2014 roku także w Bułgarii.

www.nucell.pl

 

Każdy jest twórcą własnej ewolucji… w każdym z nas ukryty jest wielki potencjał i piękno ograniczone jedynie przez sposób postrzegania siebie oraz otaczającego nas Świata… Co oznacza, że ​​wyłącznie Ty sam jesteś odpowiedzialny za własny postęp i ewolucję… Co w ogóle nie oznacza, że jesteś ofiarą własnego DNA. ”

– A. J. Fabiani

– Nucell Polska –

 

Marek Petkov Karavelov
Marketing w Europie Południowo-Wschodniej

Z zawodu dyplomata, jego hobby to studiowanie i stosowanie starożytnych nauk we współczesnym życiu.

Z branżą turystyczną związany od 12 lat. Ostatnie 4 lata pracował jako ekspert marketingowy w projektach związanych z zapobieganiem, terapią i profilaktyką poprzez stosowanie innowacyjnych metod medycznych w dziedzinie zdrowia.

Pracuje w kierunku rozpowszechnienia wiedzy o funkcji ludzkiego ciała. W linii ojca jest potomkiem słynnego bułgarskiego rodu Karavelov

Dorota Kordulasińska
Uczestniczka i Koordynator programu w Polsce

Dorota Kordulasińska

Justyna Błaszczyk
Koordynator programu w Polsce

 

NuCell™ Team
Program Nowa Komórka

Udostępnij