KLUCZ 8: ODŻYWIANIE KOMÓRKOWE

Niemal wszystkie choroby można przypisać komórkowym niedoborom żywieniowym. W większości przypadków po kilku pokoleniach w rodzinie choroby te błędnie nazywamy „predyspozycją genetyczną”.

Kompensowanie braków i przywracanie prawidłowego funkcjonowania naszych komórek jest główną zasadą i celem programu NuCellTM.

Twój mózg zawiera obraz kształtu i funkcji całego ciała – wszystko w przestrzeni 3D

Nasze ciała zawierają wspomnienia i emocje z każdej chwili naszego życia. Wydarzenia jakich doświadczyliśmy pozostawiają ślady,czasem blizny, które kształtują naszą postać i osobowość…

Ale… Życie jest ciągłą zmianą. Kiedy ciało staje się nieruchome i nie reaguje na zmiany, tworzy skorupę, maskę lub zbroję… Chroni się. Kiedy przylega do starego wzoru lub pamięci, starzeje się…

Aby puścić starą zbroję, a tym samym odmłodzić się, musimy ostrzec ciało o zmianie. Następnie możemy dostarczyć mu nową energię i nowy wzór… Mózg trzyma obraz – mapę kształtu i funkcji całego ciała – wszystko w przestrzeni 3D. Zapamiętuje ten obraz i może reagować na wszystko, co dotyczy twojego ciała, aktualizując informacje na mapie z danych sensorycznych.

Mam nadzieję, że właśnie to zrobi dla ciebie metoda „Odmładzanie DNA”. Mam nadzieję, że zmieni to twoje postrzeganie siebie. Mam nadzieję, że zainspiruje cię to do przeprowadzenia eksperymentu z własnym życiem, do wykorzystania swojej energii, aby stać się najbardziej fantastyczną, radosną, cudowną, piękną, delikatną istotą ludzką, jaką naprawdę jesteś.

Twój umysł będzie zaskoczony pięknem, które jest dostępne, gdy umieścisz je na miejscu. Nastąpi głęboki spokój. Świetne pomysły się urzeczywistnią i rozwiną. Radość wzrośnie. Jedyne, co musisz zrobić, to poświęcić swój umysł tylko temu, czego chcesz. Jeśli chcesz pokoju, pomyśl o pokoju. Jeśli chcesz miłości, pomyśl o miłości…, pomyśl o pięknie w wielu jego postaciach…

W rzeczywistości nasz wszechświat to poruszające się, rozpraszające pole energetyczne z nieskończonymi możliwościami, ale ponieważ nasze oczy skupiły się na trybie problemowym, wydaje się, że to jest rzeczywistość…

Kim myślisz, że jesteś, nie jest tym, kim naprawdę jesteś. Myślisz, że masz ograniczone życie – na przykład 70 lub 80 lat – a potem marszczysz się, chorujesz na reumatyzm, następnie… To już koniec. To jest prawdą, czy snem, który miałeś zeszłej nocy… Twoje ciało jest oszustem, niewielkim ułamkiem tego, kim naprawdę jesteś. Dziewięćdziesiąt dziewięć procent tego, kim jesteś, jest niewidoczne i nietykalne. To ciało, o którym myślisz, że jesteś – jest tylko cząstką tego, kim naprawdę jesteś.

Czy wpadłeś w pułapkę, w której ty, twoje ciało i otaczający cię świat jesteście tylko materią. Nie jest łatwo stać na krawędzi rewolucji. Te nowe pomysły, które naukowcy zaczynają wreszcie poważnie traktować, stanowią wyzwanie dla wszystkich naszych przekonań dotyczących tego, jak działa nasz świat i jak się definiujemy.

Jesteś energią. W każdej chwili kształtujesz i kształtujesz tę energię przez swoją świadomość. Robicie to z każdą myślą, każdą intencją, każdym działaniem. To jak się czujesz, co myślisz, w wierzysz i co cenisz, sposób, w jaki żyjesz, wpływa na przepływ energii przez ciebie. Mówiąc najprościej, ma to wpływ na twoją wibrację.

To, jak wibrujesz, wpływa na to, co wciągasz z zazębiającego się, równoważącego, ciągle poruszającego się pola energii, w którym pływasz. Przyciągasz z tego pola do swojego świata wszystko, co się dzieje, wibruje na tej samej częstotliwości lub długości fali. Powiedzmy, że czujesz się podekscytowany, radosny i wdzięczny.

Emocje te wysyłają wibracje o wysokiej częstotliwości, które magnetyzują więcej rzeczy, które mogą być podekscytowane, radosne i wdzięczne. Wszystko o tej samej wysokiej częstotliwości przesunie się na twoje pole energetyczne… Twoje ciało jest animowane przez twoją Anime\Energię\Duszę\Bycie… Użyj go na swoją korzyść… Twoje ciało jest wynikiem twojego postrzegania go przez Ciebie…

Jesteście piękniejsi niż myślicie, że jesteście …

PROGRAMY NUCELLTM UMOŻLIWI CI ODKRYCIE SIEBIE.

Wstecz
Udostępnij