KLUCZ 3: ODDYCHANIE ​​KOMÓRKOWE

Jedna z koncepcji jest taka, że człowiek oddycha tlenem, a tlen dostaje się do krwi i rozjaśnia jej kolor. Mówimy, że jest on wtedy dotleniony.

Prawda jest taka, że ​​żaden pojedynczy atom nie przenika płuca do krwi w gruncie rzeczy.

Co się dzieje, 65% powietrza, którym oddychamy, to azot, 15-16% to tlen, a równowaga jest z dwutlenku węgla.

W rzeczywistości, jeśli myślisz naukowo i logicznie, tlen składa się z 8 elektronów, 8 neutronów i 8 protonów, więc można jego wielkość porównać do rozmiarów piłki nożnej. Jeśli spojrzysz na wodór, który jest w powietrzu, jest on wielkości małej piłeczki od pinballa. Azot, który stanowi około 65% powietrza, którym oddychamy, jest mniejszy niż piłka nożna, ponieważ jego liczba atomowa wynosi tylko 14, a tlenu 16. Węgiel, który wdychamy, jest mniejszy niż azot.

Tak więc, jeśli tlen, który jest tak duży jak piłka nożna i może przedostać się przez ścianę płuc, wówczas wodór, azot i dwutlenek węgla powinny również się przez nią przedostać. Podsumowując: dotlenienie lub jasność/kolor krwi nie ma nic wspólnego z tlenem przechodzącym przez ścianę płuc do krwiobiegu.

To, co dzieje się w tym procesie, polega na tym, że płuco przekształca materię azotu w plazmę azotu, a proces ten odbywa się na poziomie osocza. Dzieje się tak, że azot, który utracił energię helu, czyli 2 elektrony, 2 protony i 2 neutrony, staje się dwutlenkiem węgla i dlatego wydychamy CO2, kiedy wdychamy powietrze. Część wodoru, który pozostaje w płucach łączy się z tlenem, który powstaje w tym samym czasie, i tworzy wodę. Zapewnia wilgotność płuc.

Więc jeśli spojrzysz na to, co dzieje się z ludźmi, którzy chorują lub są osłabieni, ich oddech zmienia się na skutek ich choroby, można zobaczyć, że czasami w tych przypadkach płuca zostają zalane płynem. Czasami lekarze pobierają 1-3 litry wody z płuc. Ta woda nie pochodzi z ciała. Gdyby woda pochodziła z ciała, nerki zawiodłyby, a cały układ trawienny i przetwarzanie zawiodłyby, ponieważ jest dużo wody do wydobycia z organizmu. Po raz pierwszy możemy wyjaśnić i zobaczyć, jak płynna woda w płucach powstaje w wyniku działania samego płuca, a nie w wyniku głównych operacji samego ciała.

Kiedy stajemy się słabi i wątli, funkcje płuc stają się wolniejsze, co prowadzi do wytworzenia dodatkowej wilgoci w płucach. W pełni funkcjonalne ciało wytwarza wilgoć w płucach. Spowalniając oddychanie lub zmieniając proces oddychania w ciele, pozwalamy płucom wytwarzać wystarczającą ilość wody / wilgoci, którą ciało może wchłonąć z płuc. Ciało wytwarza własną bio-wodę poprzez oddychanie …

CZŁOWIEK NIE ODDYCHA PRAWIDŁOWO!!! PROGRAM AUTOMATYCZNIE POPRAWIA TEN PROCES

Wstecz
Udostępnij