KLUCZ 2: NAWILŻENIE KOMÓREK I ICH ODŻYWIANIE

 

Aby czerpać korzyści z nawodnienia komórki, musisz także przepłukać komórki odpowiednim rodzajem wody. Potrzebujesz wody o niskim napięciu powierzchniowym. Jeśli pijesz wodę o wysokim napięciu powierzchniowym, jak woda z kranu, twoja komórka nie będzie nawodniona, nawet jeśli pijesz litry i litry!!!

Niewiele osób wie, że właściwie funkcjonujące ciało wytwarza własną wodę jako produkt uboczny spalania tłuszczu w określonych komórkach, wspomagając w ten sposób oddychanie komórkowe, bez którego procesy życiowe w ciele nie były by możliwe.

Komórki tłuszczowe w organizmie są z natury wodą. Zmieniając kąt połączenia atomów tlenu i wodoru w cząsteczce wody w ciele, stopienie tych samych komórek tłuszczowych (nawiasem mówiąc, tylko wymusza kurczenie się komórek, co prowadzi do utraty i masy mięśniowej), powoduje intensywna reakcja wewnątrz samych komórek, ponieważ każda komórka jest przekształcana w rodzaj mini reaktora. Dlatego oprócz produkcji wody biologicznej mamy nowy rodzaj energii. A w razie potrzeby ekstremalną i szybką metodę odnowy komórek.

W tym procesie chore, zdegenerowane i słabe komórki dosłownie rozpadają się. Przeżyją tylko te, które mają lepszą organizację i najwyższą wydajność, a przede wszystkim odpowiednio funkcjonujące mitochondria (które ponownie są ściśle związane z obecnością bioaktywnej wody w organizmie). W ten sposób organizm eliminuje niepotrzebne, słabe, chore i szkodliwe komórki, a tym samym szybko się regeneruje.

Woda otrzymana ze źródła zewnętrznego (woda pitna) różni się składem od tej bioaktywnej wody… ta bioaktywna woda jest wytwarzana przez komórki pracujące w trybie optymalnym. Ma unikalne właściwość: przy użyciu minimalnej ilości własnej energii wytwarza ciecz/wodę, której zadaniem jest zarówno optymalizacja komórek, utrzymanie ich w zdrowiu, odpowiednie nawodnienie i „zasilanie”. To wszystko tą samą wodą.

Bio-woda jest unikalną substancją … jest tak niezwykła, że ​​można ją nazwać żywą substancją. A znowu jest wytwarzana przez samo ciało. Od dawna wiadomo, że woda ma pamięć i przesyła informacje. Woda w ciele jest biologicznie żywą wodą, która przechowuje, odbiera i przesyła informacje, zmieniając w ten sposób jej strukturę molekularną. To jest woda, której potrzebujemy w naszym ciele !!!!

Czy wiesz, że woda z zewnętrznego źródła składa się z cząsteczek, których wielkość nawet nie pozwala im wydostać się z żołądka. Dzięki czemu mądrość picia litrów wody dziennie w celu nawodnienia organizmu to żart?

Kiedy ciało pobiera wodę ze źródła zewnętrznego, rozpoczyna proces rewizji cząsteczek wody, co jest ogromnym marnotrawstwem energii komórkowej. To przetwarzanie oznacza zmianę kąta połączenia między atomami tlenu i wodoru wewnątrz cząsteczki wody.

Kąt ten wynosi zwykle 104,45 ̊(może się nieznacznie różnić), a jeszcze kilka dekad temu uważano, że wynosi 90 stopni!!! Cząsteczki wody mają tendencję do przylegania do siebie, tworząc w ten sposób skupiska zwykle 10 cząsteczek. Te „gromady” tworzą jeszcze większą część wód, które przetrwały napięcie, co nie jest optymalne dla optymalizacji zdrowia ludzkiego.

CZŁOWIEK NIE PRAWIDŁOWO HYDRATUJE !!! PROGRAM DBA O TO AUTOMATYCZNIE.

Wstecz
Udostępnij