Jak zatrzymać starzenie się?

jak zarzymać starzenie się

Jak zatrzymać starzenie się?

Zatrzymaj rozpad mitochondrialny…

Uwolnij moc Twoich komórek!

Główną rolą mitochondriów w komórce jest pobieranie glukozy i wykorzystywanie energii zmagazynowanej do wytworzenia ATP w procesie zwanym oddychaniem komórkowym. ATP jest następnie uwalniane z mitochondriów i rozkładane przez inne organelle komórki w celu zasilania ich własnych funkcji. Mówiąc prościej, mitochondria używają jedzenia, które jemy i produkują energię.

Z wiekiem tracimy mitochondria, a pozostałe z nich nie działają tak skutecznie, jak powinny. Prowadzi to do niskiej energii i wolniejszego metabolizmu.

Mitochondria wytwarzają energię we wszystkich żywych komórkach organizmu i dostarczają energii potrzebnej do zdrowego życia. Serce i mózg mają wysokie zapotrzebowanie na energię i są gęste w mitochondria.

– Jak zatrzymać starzenie się? –

 Co charakteryzuje starzenie?

Energia wytworzona w mitochondriach naraża ich na atak wolnych rodników. Zanik mitochondrialny jest cechą charakterystyczną starzenia. Jedynym naturalnym sposobem starzenia się dorosłych w celu zwiększenia mitochondriów w ich organizmie jest intensywna aktywność fizyczna lub ograniczenie liczby kalorii. Często są one trudne lub niepraktyczne do wdrożenia dla wielu osób. PQQ (chinon pirolochinolinowy) nie może być syntetyzowany przez organizm człowieka, więc musi być otrzymany poprzez dietę bogatą w składniki odżywcze, żywność roślinną lub odpowiednią suplementację.  

– Jak zatrzymać starzenie się? –

Wewnątrzkomórkowy detoks

Jedynym problemem jest to, że nawet przy określonej diecie i/lub suplementach, składniki odżywcze nie docierają do komórki, ponieważ pływa ona w skażonej sadzawce. Jedynym sposobem, aby temu zaradzić, jest całkowity wewnątrzkomórkowy detoks i wymiana płynu komórkowego z zanieczyszczonego na czystą strukturyzowaną ciecz/wodę, z której również wytwarza się 90% komórek. Osiągnięcie tego w sposób naturalny jest największą wartością programu NuCell.

 

“Jak zatrzymać starzenie się? Zatrzymaj rozpad mitochondrialny…”
Albina Fabiani
Nucell Polska
Program Nowa Komórka

 

Koniecznie przeczytaj: Hashimoto jak sobie pomóc

Udostępnij