Blog

Koronawirus i inne rzeczy

koronawirusKoronawirus…
Tym razem piszę do ciebie ze Strefy Wojskowej: Włochy padają na kolana!!!
60 000 000 ludzi cierpi …, a w Bułgarii jest tylko garstka ludzi!

ZACZNIJMY OD POCZĄTKU! Każdy żywy organizm składa się z wielu komórek, ściśle wyspecjalizowanych w ich funkcjach, pogrupowanych w narządy i układy pracujące synchronicznie. Pomimo dużej różnorodności funkcjonalnej i strukturalnej komórek, każda z nich ma takie elementy, jak jądro, mitochondria, rybosomy, granulki, lizosomy, błonę. Błona komórkowa otacza komórki, oddzielając cytoplazmy od środowiska zewnętrznego i ma ogromne znaczenie dla ich funkcji.

Czytaj dalej

Udostępnij

Dlaczego diety nie działają?

Dlaczego diety nie działają?

– Albina J. Fabiani –

 

Utrata masy ciała nie polega na głodzie.
Porozmawiajmy więc o tym, co naprawdę oznacza utrata masy ciała.

Kiedy schudniesz, tak naprawdę nie zmniejszasz liczby adipocytów w twoim ciele! Liczba komórek tłuszczowych pozostaje taka sama, nawet gdy jesteś o 20 kg lżejszy.

To, czego musisz się pozbyć, to tak naprawdę komórki przylegające do tkanki tłuszczowej. Ważne jest, aby zrozumieć, co następuje. Komórki tłuszczowe nie są same w sobie tłuszczem, ale raczej pojemnikami na tłuszcz. Pomyśl o komórkach tłuszczowych jak o bąbelkach. Jeśli masz nadwagę, te bąbelki są wypełnione i napełnione zapasami tłuszczu, wodą i toksynami.

Czytaj dalej

Udostępnij

System opieki zdrowotnej…

System opieki zdrowotnej oparty jest na niepoprawnym równaniu biologicznym… Program Nowa Komórka to koryguje…

– Albina J. Fabiani –

CZĘŚĆ 1

Jeśli chodzi o jedzenie, robi się to w rozpaczliwie ograniczony sposób… Głównym błędem popełnianym przez dietetyków i inne osoby zajmujące się żywieniem jest to, że postrzegają żywność jako białko, węglowodany i tylko tłuszcz, a lekarze nie.

Dotyczy to wszystkich „diet”, o których słyszymy, czytamy i oglądamy w telewizji lub innych źródłach masowego rażenia. Nie ma nikogo, kto pokazałby mi książkę o biochemii, która mówi, że wewnętrzna błona mitochondriów komórkowych jest zbudowana z białek, węglowodanów i tłuszczów! Jedyne, co znajdziemy w tych książkach, to proces o nazwie: Łańcuch transportu elektronów. Oznacza to wiele rzeczy, ale ważne jest, aby zrozumieć tutaj, że jedzenie (podobnie jak ludzie) to w zasadzie elektrony, więcej znajdziesz tutaj: Ciało Ludzkie Jest Elektrownią Atomową

Czytaj dalej

Udostępnij

Witamina C dla zdrowia

Witamina C dla zdrowia i ..?

Albina J. Fabiani

Witamina C (askorbinian, kwas askorbinowy) jest głównym rozpuszczalnym w wodzie przeciwutleniaczem, który również zwiększa produkcję pozakomórkowego kolagenu i jest ważny dla prawidłowego funkcjonowania komórek odpornościowych. Askorbinian zapobiega wielu chorobom, a jego brak powoduje poważne problemy.

Czytaj dalej

Udostępnij

Manipulacja cholesterolem…

Manipulacja cholesterolem i… chorobą serca

cholersterolJakie wskaźniki w badaniach krwi należy monitorować i które są naprawdę ważne, jeśli chodzi o przewidywanie chorób serca i innych problemów zdrowotnych?

Jest tylko kilka rzeczy, o których należy wiedzieć/pamiętać, a wysoki poziom cholesterolu związany z prognozowaniem chorób serca nie jest jedną z nich!!! Cholesterol całkowity ma wartość graniczną tylko w odniesieniu do tych prognoz. Osoby z wysokim całkowitym cholesterolem częściej nie mają zawału serca, niż osoby z niskim całkowitym cholesterolem.

Czytaj dalej

Udostępnij

Skutek uboczny Programu…

Skutek uboczny Programu…

Poniższe zdjęcia pokazują, jak ludzie, którzy przeszli program NuCellTM, zmienili się fizycznie, budując nowe ciało… od nowa. Oczywiście ta transformacja to tylko bonus od Programu. Jeśli chcesz wiedzieć co zrobić, aby uzyskać takie rezultaty oraz odzyskać fizycznie zdrowe ciało dowiedz się więcej na www.nucell.pl

Te wyniki nie są w żaden sposób związane z żadną niebiańską interwencją.

Zespół Programu NuCellTM życzy miłego pobytu w obecnym ciele!

Życzymy zdrowego piękna…

Albina J. Fabiani

Udostępnij

Prawdziwą przyczyną starzenia się nie jest Twój wiek

Prawdziwą przyczyną starzenia się nie jest… Twój wiek!!!

Przyczyna starzenia sięNegatywnym aspektem procesu starzenia się, z którym identyfikuje się większość osób, jest zaburzenie metaboliczne, które rozwija się stopniowo z upływem czasu. Niepożądane skutki starzenia wynikają z nieprawidłowego działania, które występuje na poziomie komórkowym.

Kiedy komórki organizmu nie są w stanie wystarczająco szybko usunąć codziennie wytwarzanego metabolicznego materiału odpadowego, część z nich odkłada się w błonach komórkowych. W rzeczywistości błony komórkowe stają się komórkowymi „koszami na śmieci”. Komórki nie mogą pozbyć się wszystkich własnych odpadów, ponieważ otaczająca je tkanka łączna jest zatłoczona innymi odpadami. Z czasem to nieefektywne usuwanie odpadów staje się bardziej wyraźne i widoczne.

Czytaj dalej

Udostępnij

Wieczność

Wieczność…

wiecznośćJak świat i jego mieszkańcy żyją w ciągle powracającym otoczeniu. Zwykły człowiek (wyszkolony), oczywiście z nielicznymi wyjątkami potrzebuje opowieści/historii/książek/filmów/historii rodzinnych, aby zrozumieć świat w którym żyje!!!
W tym sensie „prawda” jest zbyt „losowa” losowa w dwóch słowach bez opowieści, bez precedensu, bez historii, co… zaprzecza, że jest to prawdą!!!

Na to istnienie wpływa środowisko. Stale na nie reagujemy. Większość nazywa to symbiozą. „Racjonalizuje” swoje życie w walce o to, aby następnie zbudować stale powtarzający się świat i schematy!!!

Czytaj dalej

Udostępnij

Cukier… podstawowy przeciwutleniacz?

Cukier… podstawowy przeciwutleniacz?

cukier przeciwutleniaczCukier jako przyczyna otyłości i złego stanu zdrowia? Kiedy analizujesz zarówno badania, jak i faktyczną biochemię ludzkiego ciała, zaczynasz widzieć zupełnie inny obraz. Obraz z pewnymi niezwykle przekonującymi faktami i dowodami, które są przeciwne.
Oczywiście, kiedy mówię o cukrze, mam na myśli glukozę i fruktozę, nie mam na myśli ani pączków, ciast i wszelkiego rodzaju artykułów spożywczych, które ludzie często kojarzą ze słowem cukier. Ludzie rzadko spożywają cukier w czystej postaci. Kiedy ostatni raz zjadłeś łyżkę surowego cukru kokosowego lub klonowego? Prawdziwy miód czy mleczko pszczele?

Ludzie przez skojarzenie demonizują owoce, miód, mleczko pszczele, a nawet zwykły surowy cukier trzcinowy z zerowym rzeczywistym dowodem na jego negatywne skutki w kontekście skądinąd solidnej hormonalnie skoncentrowanej diety o której mówimy na tym blogu i w moich książkach. Rzadko ludzie w pełni rozumieją, czym jest cukier i jak działa on w organizmie oraz to jak bardzo przyczynia się do otyłości, stanów zapalnych, jak wpływa na hormony itp.

Czytaj dalej

Udostępnij